O szkole

Szefem ośrodka jest Arkadiusz Jesionek - instruktor, pilot liniowy, mający doświadczenie na samolotach odrzutowych, takich jak Boeing 737 oraz na samolotach tłokowych, uczestnik mistrzostw Polski w akrobacji samolotowej oraz wieloletni pilot szybowcowy.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy grupą fachowców specjalizujcych się w różnych dziedzinach. Jednym z nas jest Szef Szkolenia Naziemnego w naszym ośrodku Pan Ireneusz Jesionek który jest 9-krotnym Vice-Mistrzem Polski w akrobacji samolotowej. W swojej czterdziestoczteroletniej karierze lotniczej brał udział w wielu Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz licznych pokazach lotniczych. Jako Instruktor wyszkolił wielu pilotów i przyczynił sie do propagowania akrobacji w szkoleniu lotniczym, które to realnie zwiększa bezpieczeństwo w lotnictwie ogólnym. Jego syn Arkadiusz Jesionek, który jest Szefem Wyszkolenia, oraz Szefem Pilotów w naszej firmie z powodzeniem kontynuje tradycje lotnicze i dzięki doświadczeniu w pracy w liniach lotniczych i wieloletnim szkoleniu pilotów może z powodzeniem przekazać wiedze przyszłym pilotom liniowym.

Doświadczenie

GOLDWINGS to nie tylko ludzie, kolejnym atutem który nas wyróżnia to brak ukrytych opłat oraz indywidualne podejście do każdego szkolonego pilota.

GOLDWINGS FLIGHT ACADEMY

GoldWings Flight Academy jest profesjonalnym ośrodkiem szkolenia pilotów. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ośrodkiem i prowadzeniu wysoko wyspecjalizowanych szkoleń. Nasi instruktorzy to przede wszystkim piloci liniowi oraz czołowi zawodnicy sportowi posiadający na swoim koncie wiele osiągnięć. Dlatego jesteśmy otwarci na szkolenie wszystkich - począwszy od poszukujących wrażeń jak i chcących zostać pilotami zawodowymi. Posiadamy także profesjonalne zaplecze dydaktyczne oraz techniczne. 

Nasi Partnerzy:

Ta strona korzysta z plików Cookies Rozumiem