Multi Engines MEP(L)

Wprowadzenie

Zapraszamy na szkolenie MEP(L) PA-34 SENECA III lub Diamond DA-42 .

Są to najpopularniejsze na świecie  wielosilnikowe samoloty tłokowe.

Piper Seneca PA-34 to konstrukcja rozwijana od ponad 30 lat, charakteryzuje się dobrymi właściwościami lotnymi, wyposażony jest w dwa silniki wtryskowe Continental które rozwija MOC 440 KM. Zabiera na pokład 6 osób, oraz bardzo lubi duże wysokości i prędkości. Nasz Piper posiada najbardziej zaawansowany glass cockpit w Polsce z systemem "syntetic vision"

Diamond DA-42 to konstrukcja bardzo nowoczesna wyposarzona w silniki diesel napędzane naftą lotniczą taką samą jak dla odrzutowców typu Boeing . Kadłub z włókien węglowych i cyfrowa awionika typu "glass cocpit" marki Garmin G1000 wprowadza nas w XXI wiek.

Teraz te dwa samoloty możesz poznać w jednej szkole lotniczej

Przebieg szkolenia

Program szkolenia do uzyskania uprawnień MEP(L) podzielony jest na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Zgodnie z obowiązującymi przepisami JAR-CFL przed rozpoczęciem części praktycznej programu wymagne jest ukończenie części teoretycznej.

Część teoretyczna programu MEP(L) w naszej szkole prowdzona jest w języku polskim i angielskim i odbywa się na podstawie programu zatwierdzonego przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Szkolenie składa się z 7 godzin wykładów teoretycznych prowadzonych indywidualnie w siedzibie naszej szkoły.

Część praktyczna programu obejmuje 6 godzin lotu z instruktorem na samolocie typu DA-42 NG lub Piper Seneca III. W trakcie szkolenia pod nadzorem doświadczonego instruktora ćwiczone są sytuacje awaryjne, elementy asymetrii ciągu, zachowanie samolotu przy minimalnych prędkościach na jednym pracującym silniki, symulowane awarie poszczególnych systemów samolotu, lądowania z jednym pracującym silnikiem itd.

Podczas szkolenia wykorzystujemy symulator DA-42 – uczeń ma możliwość przećwiczenia wszystkich procedur w kabinie treningowej zanim zacznie się szkolić w samolocie.

Ceny

Cena 9000 pln. W pakiecie otrzymujesz 7 godzin lotu DA-42 oraz DA-42 , 7 godzin teorii oraz 3 godziny symulatora, przeszkolenie na PA-34 oraz elearning

 

Promocja 10 lat GOLDENWINGS !!!

Teraz w cenie szkolenia otrzymujesz przeszkolenie na PA-34,  dostajesz 3 godziny symulatora samolotu wielosilnikowego w czasie kursu oraz  elearnig DA-42 firmy Evionica 

Drukuj / Pobierz PDF
Masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz skontaktujemy się z Tobą.

* pola wymagane