Poznaj Goldenwings

GoldenWings jest profesjonalnym ośrodkiem szkolenia pilotów. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ośrodkiem i prowadzeniu wysoko wyspecjalizowanych szkoleń. Nasi instruktorzy to przede wszystkim piloci liniowi oraz czołowi zawodnicy sportowi posiadający na swoim koncie wiele osiągnięć. Dlatego jesteśmy otwarci na szkolenie wszystkich - począwszy od poszukujących wrażeń jak i chcących zostać pilotami zawodowymi.

Szefem ośrodka jest Arkadiusz Jesionek - instruktor, pilot liniowy, mający doświadczenie jako Kapitan na samolotach odrzutowych, takich jak Boeing 737CL & NG  oraz na samolotach turbośmigłowych Pilatus PC-12 NG , uczestnik mistrzostw Polski w akrobacji samolotowej oraz wieloletni pilot szybowcowy.

Ale Goldenwings, to nie tylko ludzie, kolejnym atutem który nas wyróżnia to brak ukrytych opłat oraz indywidualne podejście do każdego szkolonego pilota.