Opinie
Goldwings o Flight Academy

Sprawdź co o nas mówią Ci, którzy trafili pod nasze skrzydła.

Ogólna ocena: 4.81, ilość ocen: 67
Aby dodać opinię musisz być zalogowany/a w serwisie Facebook
Agnieszka Agnieszka
Ocena: 5
polecam przede wszystkim ze względu na dostępność samolotów
Agnieszka Agnieszka 2018-02-02 www.goldwings.pl
Artur Krzysztof Grabiec
Ocena: 5
Polecam, najlepsza szkoła w Polsce.
Artur Krzysztof Grabiec 2017-11-20 www.goldwings.pl
Anth Bate
Ocena: 5

Anth Bate 2017-07-04 Facebook.com
Daniel Kowalski
Ocena: 5
Zmagam się od roku z pokonywaniem trudów nauki, przeciwieństw meteorologicznych, czasowych i wielu wyrzeczeń. Dziękuję personelowi oraz instruktorom Goldwings za nieocenioną pomoc w nauce. Jesteście super! Powierzyłem wam kosztowną, trudną i odpowiedzialną pracę- zrobienia z nielota pilota. Tak też się dzieje i choć tak wiele jeszcze przede mną już są sukcesy i cieszę się ze swoich pierwszych małych wielkich kroków. GOLDWINGS ZDECYDOWANIE POLECAM
Daniel Kowalski 2017-06-22 www.goldwings.pl
Janek Piotr
Ocena: 5

Janek Piotr 2017-06-14 Facebook.com
Maciek Mikołajczyk
Ocena: 5
Cztery miesiące po zakończeniu trwającego 2,5 roku szkolenia 0-ATPL w Goldwings FA jestem po rozmowach w dwóch największych liniach lotniczych operujących z Polski i rozpoczynam pracę pierwszego oficera na Boeingu 737-800. Myślę, że to mówi samo za siebie jeżeli chodzi o ośrodek szkolenia lotniczego. Goldwings bez wątpienia daje przy odpowiednim podejściu ucznia możliwość zdobycia w świetnej atmosferze wiedzy i umiejętności na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje powodzenie w czasie symulatorów i rozmów technicznych, które są nieodzownym elementem rekrutacji u większości przewoźników.
Maciek Mikołajczyk 2017-05-07 Facebook.com
Emre Erdin
Ocena: 5
Bütün eğitimimi aldığım okul. Kısaca uçak sayısı, uçuş hocaları, lokasyon ve fiyat olarak Polonya'daki en iyi okul. Ayrica pek çok okulda olmayan bir özellikleri de eğitimlerini tamamlayan öğrencilerin okulda eğitmenlik yapması ve uçuş saatlerini geliştirmeleri için oldukça destekleniyor olması. In short, the best school in Poland in terms of number of aircrafts, flight instructors , location and price. Students who have completed their education are highly supported to be instructor and improve flight times.
Emre Erdin 2016-12-15 Facebook.com
Mirek Cupryś
Ocena: 5
Szkoła godna polecenia!!! Świetne przygotowuje do pracy w liniach lotniczych. Profesjonalne podejście instruktorów do uczniów którzy pomagają zdobyć umiejętność praktyczne jak i teoretyczną wiedzę. Szkolenie odbywa się według najnowszdsch standardów. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Polecam wszystkim którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki w lotniczym świecie jak i osobom związanymi z tym środowiskiem.
Mirek Cupryś 2016-11-06 Facebook.com
Krzysiek Pisaniec
Ocena: 5
Najlepsza szkoła...zdecydowanie na 5
Krzysiek Pisaniec 2016-10-30 Facebook.com
Maciej Kuhn
Ocena: 5
Super szkola!! Kadra to pelen profesjonalizm i doswiadczenie.Bardzo przyjazni i pomocni.Flota rowniez imponuje,zarowno wielkoscia jak i przygotowaniem technicznym.Warto wspomniec ze jest Goldwings Maintenance czyli posiadaja wlasny zespol mechanikow. Generalnie szczerze polecam
Maciej Kuhn 2016-08-18 Facebook.com
Mateusz ES
Ocena: 5
Polecam! Profesjonalna kadra instruktorów, zadbane samoloty i fajna atmosfera.
Mateusz ES 2015-08-18 Facebook.com
Artur Dermanowski
Ocena: 5
Do GoldWings trafiłem z doświadczeniem z innych ośrodków. Z perspektywy odbytego szkolenia mogę powiedzieć: cieszę się, że wybrałem właśnie tą szkołę. Kadra instruktorska nie tylko z odpowiednią wiedzą, ale także przyjaźnie nastawiona., zadbane samoloty, elastyczność w dopasowywaniu zajęć, nastawienie na 'liniowe' standardy -> to atuty tej szkoły które dla mnie są najbardziej wyraziste. Szkoła tętni życiem, briefing pełny o każdej porze dnia. Zaskakująca była dla mnie ilość uczniów zza granicy - dowód na renomę szkoły nie tylko na poziomie krajowym. Słowem - polecam! :)
Artur Dermanowski 2014-10-19 Facebook.com
Wojciech Kucharek
Ocena: 5
Nie ma co się oszukiwać latanie nie jest łatwe, a jedynie przyjemne. Podstawą jest profesjonalne szkolenie już od samego początku zarówno teoretyczne jak i praktyczne. To właśnie w Goldwings spodobało mi się najbardziej. Od samego początku wymagają dużo od uczniów ale i dużo pomagają, dzięki czemu znacznie łatwiej jest przyswoić niezbędną wiedzę. Dlatego po uzyskaniu niezbędnych do rozpoczęcia pracy w lotnictwie uprawnień pilota zawodowego postanowiłem kontynuować szkolenie i zostać instruktorem właśnie tutaj, gdzie tak naprawdę o lotnictwie dowiedziałem się najwięcej.
Wojciech Kucharek 2014-08-25 Facebook.com
Ernest Stanisławek
Ocena: 5
Jeżeli miałbym polecić szkołę lotniczą to tylko Goldwings Flight Academy . Od dwudziestu lat obserwuje przemysł lotniczy w kraju i za granicą uczestnicząc w różnych kursach lotniczych i mogę opisać Goldwings jako profesjonalną szkołę na światowym poziomie z super atmosferą.
Ernest Stanisławek 2014-04-28 Facebook.com
Pedro Igor Ramos
Ocena: 5
EXCELENTE!
Pedro Igor Ramos 2014-03-30 Facebook.com
Rafal Olszewski
Ocena: 5
W oczekiwaniu na nową licencję chwila refleksji... Szkolenie w GoldWings jest prowadzone mega profesjonalne-zawodowe i liniowe doświadczenie instruktorów widać, słychać i czuć na każdym kroku. Sprzęt zadbany i to dbanie wpaja się też uczniom. A żeby nie było za słodko to czasem brakowało cukru do kawy, choć nie wszystkim to przeszkadza ;) Dziękuję i polecam.
Rafal Olszewski 2014-01-08 Facebook.com
Kuba Robert
Ocena: 5

Kuba Robert 2013-10-31 Facebook.com
Paweł Paweł Fudala
Ocena: 5

Paweł Paweł Fudala 2013-08-18 Facebook.com
Maciek Kożuchowski
Ocena: 5

Maciek Kożuchowski 2013-08-16 Facebook.com
Daniel Pawelec
Ocena: 5

Daniel Pawelec 2013-08-16 Facebook.com
Marcin Wysokinski
Ocena: 5

Marcin Wysokinski 2013-08-04 Facebook.com
Nini Carel
Ocena: 4

Nini Carel 2013-08-01 Facebook.com